מספרת כלבים, תספורת כלבים, טיפוח לכלב.

אזורי שרות.

רשת האמבטיה, מפעילה מספר רב של ניידות ומספקת שרות ספרות וטיפוח לכלבים, מזכרון יעקוב שבצפון ועד לאזור אשדוד עמק חפר השרון השפלה חבל מודיעין והשומרון.

שמות הישובים מסודרים לפי סדר האלף בית.

א.
אור עקיבא,אביחיל, אליכין, אלישיב, אחיעזר, אור יהודה, אלעד, אלקנה, אורנית, אייל, אלישמע, אודים, אבן יהודה, אומץ, ארסוף, אלפי מנשה, אחיסמך, אחיטוב, אביאל, אמונים, אשדוד, אשקלון וישובי האזור.

ב.
בנימינה, בית חרות, ברקאי, ברקת, בני ברק, בית עריף, בית ינאי, בית יהושע, בית יצחק, בית הלוי, בית נחמיה, בת חפר, בת ים, בני עטרות, בני ציון, בני דרור, בצרה, בארותיים, בת חן, בורגתה, בניה, בית גמליאל, בית אלעזרי, בית חנן, בית עובד, באר יעקוב, בקוע, בית חשמונאי, בית עוזיאל, בן נון, בן שמן, בית זכאי, בני עיי"ש, בני דרום, ביצרון.

ג.
גבעת עדה, גבעת אולגה, גבעת חיים, גבעת כח, גבעת חן, גבעתיים, גני תקווה, גני יהודה, גנות, געש, גאולים, גת רימון, גליל ים, גיזמו, גזר, גאליה, גיבתון, גני הדר, גני יוחנן, גדרה, גבעתי, גן יבנה, גבעת ברנר.

ד. דור

ה.
הרצליה, הרצליה פיתוח, הוד השרון, הדר עם, המעפיל, העוגן.

ו.
ויתקין.

ז.
זכרון יעקוב, זיתן.

ח.
חדרה והסביביה, חריש, חוגלה, חבצלת השרון, חולון, חניאל, חרב, חמד, חורשים, חגור, חרוצים, חרות, חרב לאה, חולדה, חדיד, חצור אשדוד.

ט.
טירת יהודה, טל שחר.

י.
יבנה, יהוד, יקום, ירחיב, ירקונה, יגל, יעף, יעב, ינוב, יד חנה, יציף, ישרש, יד רמבם .

כ.
כפר גליקסון, כפר הרוא"ה, כפר יונה, כפר סירקין, כפר טרומן, כפר, מעש, כפר שמריהו, כפר הס, כפר נטר, כפר חיים, כפר ידידה, כפר סבא, כפר, מלל, כפר, אזר, כפר, יאיר, כרכור, כפר דניאל, כפר טרומן, כפר שמואל, כרמי יוסף, כפר הנגיד, כפר מורדכי, כנות, כפר אביב.

ל.
להבות חביבה, להט, לוד, לפיד.

מ.
משמרת מזור, משמר השבעה, מגשימים, מעברות, מיכמורת, מונש, מגל, מודיעין, מכבים, מזכרת בתיה, מעלה שומרון, מצליח, מאור,מתן .

נ.
נתניה והסביבה, נווה ירק, נווה ימין, נווה מונסון, ניצני עוז, ניר אליהו, נירית, נורדיה, נופך, נחלים, נס ציונה, נען, נילי, נעלה, נטעים, נווה מנחם.

ס.
סלעית, סביון, סתריה.

ע.
עין החורש, עין יאשיה, עין שריד, עין ורד, עץ אפרים, עזיאל, עדנים, עולש, עזריה, עשרת, עזר, עזריקם.

פ.
פתח תקווה, פולג, פורת, פרדסיה, פרדס חנה, פתחיה, פלמחים.

צ.
צור נתן, צור יגאל, צור יצחק, צור משה, צורן, צופית, צפריה, צלפון, צופים.

ק.
קרית אונו, קיסריה, קדימה, קיבוץ עינת, קירית עקרון, קדרון, קבוצת יבנה, קרני שומרון, קציר, קרית מלאכי וישובי האזור.

ר.
רשל"צ, רעננה, רמת השרון, רמת גן, רמת פינקס, רמות השבים, רמת אפעל, רמת הכובש, ראש העין, רינתיה, רמלה, רחובות, רמות מאיר.

ש.
שערי תקווה, שער אפריים, שושנת העמקים, שדה ורבורג, שהם, שפיים, שדי חמד, שילת, שעלבים, שדמה, שתולים, שדה עוזיהו.

ת.
ת"א, תל השומר, תל מונד, תל יצחק, תנובות, תלמי מנשה, תל נוף.