מספרת כלבים, תספורת כלבים, טיפוח לכלב.

האמבטיה מספרת כלבים ניידת.

לפני שאתם בוחרים טיפול לכלבכם, עליכם לדעת מספר דברים על ענף הטיפוח של הכלבים, על ענף מספרות וטיפוח הכלבים לצערנו אין פיקוח, וכל "ילד" יכול לקחת מספריים, צינור מכונת תספורת ולהגדיר את עצמו כ"ספר כלבים", לכן לפני שאתם בוחרים בטיפול לכלבכם, אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כדי לשמוע פרטים על מגוון טיפולים המתאימים בדיוק לכלבכם לפי סוג הכלב וסוג הפרווה שלו.

חשוב גם לדעת כי טיפול לא מקצועי עלול לגרום לסבל מיותר ואף לנזק לפרוות הכלב. לכן לפני שאתם בוחרים לקחת את כלבכם לספר הכלבים אתם צריכים לברר על ספר הכלבים, מספר דברים לקבל המלצות ולבדוק האם ניתן שספר הכלבים יגיע אילכם לבית לביצוע התספורת (בהמשך נסביר מה היתרונות בהגעה לבית הלקוח).

מספרת כלבים האבטיה, נוסדה בשנת 1996, אנו מחזיקים צי של 12 ניידות שרות ואנשי צוות מקצועיים שעברו הדרכה מקצועית ומקבלים את כל הכלים וציוד המקצועי והחדיש ביותר לביצוע פעולת הטיפוח בכלבכם.

כל ניידת טיפול מכילה: אמבטיה עם מים חמים, שולחן טיפולים הידראולי, פן, מפוח אויר יעודי לכלבים, מזגן, מברשות מסוגים שונים המתאימים לכל סוגי הכלבים, מספריים ומכונת תספורת מקצועית.

רשת האמבטיה מספרת כלבים ניידת, מבצעת טיפולי טיפוח הכוללים: תספורת/טיפוח הפרווה, רחצה נגד פרעושים וקרציות/רחצה רפואית המותאמת בדיוק לכלבכם, גזירת ציפורניים, ניקוי אוזניים, ייבוש הכלב ובישום, קוקיות לגזעים הרלוונטיים ועוד מבחר מוצרים נלווים המסייעים לכם בטיפוח וטיפול בכלבכם.

משך הטיפול בכלבכם הינו בין 45/60 דקות, ניידת האמבטיה תגיע אליכם לבית להעניק את הטיפול, עצם ההגעה לבית הלקוח הינו דבר חשוב ממספר היבטים כגון:

  1. הכלב נשאר בסביבה הטבעית שבה הוא חיי (דבר חשוב לביטחון הכלב).

  2. חוסך לכם את הזמן בהגעה למספרה.

  3. צוות הטיפול שמגיע אליכם עוסק אך ורק וטיפול בכלבים (לא חנות שבין היתר מספקת תספורת וטיפול לכלב), ברגע שאיש צוות מבצע את הטיפולים הללו על בסיס קבוע אתם יכולים להיות בטוחים שרמת הטיפול שכלבכם יקבל תהיה מהגבוהות ביותר והמקצועיות ביותר.

  4. כאשר ניידת הטיפולים שלנו מגיעה אליכם כלבכם לא בה במגע עם כלבים אחרים (דבר העלול לגרום לאי נוחות לכלבכם).

רשת האמבטיה מספרת כלבים ניידת נחשבת לרשת הגדולה והוותיקה ביותר בארץ, המספקת טיפולים ברוב חלקי הארץ לאלפי לקוחות מידי יום! לקוחותינו נהנים מיחס אישי חם ומקצועי ביותר, בנוסף אנו דואגים לספק ללקוחותינו מבצעים והנחות בלעדיים ומשתלמים במיוחד!

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 1700-700-456 או להשאיר לנו פרטים בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם.

האמבטיה, רשת מספרת כלבים הגדולה והמקצועית בארץ.

לחזרה לדף הבית לחץ כאן.

צור קשר

אנא הזן הודעה.