ספר כלבים

ספר כלבים, האמבטיה מספרת כלבים ניידת PDF הדפסה
איך לבחור סַפּר כלבים? האסתטיקה של הכלב

ספר כלבים הוא מקצוע לכל דבר, יש אנשים שמתייחסים לתחום בזלזול רוכשים מכונת תספורת ומפרסמים את עצמם "כספרי כלבים".

אולם בפועל כדי לספר כלבים יש כמה כללים חשובים ואם אין לך את הניסיון הדרוש הטיפול שלך יכול לגרום ולנזק לכלב שלכם, לכן מומלץ לבדוק טוב לפני שנפנה לספר כלבים, לברר את הניסיון שלו בתספורת כלבים, לברר לגבי המלצות עליו.

כדי לספר את הכלב שלכם מבלי לפצוע אותו (וגם מבלי להרגיז אותו), ספר כלבים חייב לדעת מספר רב של מיומנויות.
ראשית ספר הכלבים, צריך לאהוב כלבים ולהכיר את אופיים, ולברר עם בעלי הכלבים את עברם ומעט על האופי שלהם (יש כלבים תוקפניים ואחרים שמפחדים מזרים). חשוב שיהיה לו ידע על כלבים ועל טיפוח כלבים לפי הגזע שלהם, שכן מינים שונים של כלבים מתנהגים שונה זה מזה ומצריכים טיפול שונה.

  • ספר כלבים: צריך להיות מנוסה מאוד ללמוד על דרישות הלקוח מבחינת התספורת ומבחינת הטיפוח שלו, להיות בקשר בכל הנוגע לטיפוח הכלב מול הבעלים, ויחד עם זה להיות תמיד מעודכן בחידושי הטכנולוגיה שנכנסים מידי כמה חודשים לענף (ללמוד על כל חומר וחומר ולדעת את היתרונות ואת החסרונות) ובכך להישאר תמיד מוביל ומעודכן בכל המוצרים החדישים שיכולים לתת לכלב שלכם מענה מושלם לכל בעיה.
  • ספר כלבים: מקצועי חייב להחזיק בידע הנדרש לטיפול בכלב, לדעת להבחין בין פרווה ובין שיער, להתיר קשרים של הכלב, לסרק את הכלב, להסיר פרווה מתה ולהשתמש במכשירים המתאימים ביותר לכל סוג כלב ולכל סוג פרווה מתוך שמירה על הגיינת הכלב ובטיחות מרבית.
  • ספר כלבים: כאשר מגיע אלכם ספר הכלבים, הוא לא אמור רק לספר את הכלב, אלא הוא חייב לספק לו רחצה יסודית הכוללת ניקוי אוזניים, גזיזת ציפורניים, חיטוי נגד טפילים בחומרים יעילים וטיפול מיטיב לעור שלו, צוות האמבטיה ישאירו לכם פרטים מדויקים להמשך הטיפול ושמירה על פרוות הכלב.
  • ספר כלבים: מקצועי מחויב לספק לכם מידע הנוגע לטיפוח הכלב, כדי לסייע לכם בשמירת הטיפוח שלו והניקיון בבית.
  • ספר כלבים: אנו בצוות האמבטיה דואגים ללמד את צוות העובדים שלנו ולרענן להם את השיטות הטובות ביותר שיסייעו לספר הכלבים להתחבב על הכלב במהירות. יש צורך לתת לכלב הרגשת ביטחון שתגרום לו (לכלב) לשיתוף פעולה מתוך אהדה והתניה חיובית, במידה והכלב לא יהיה רגוע לא נוכל לעבוד ולהביא את התוצאה הדרושה לכן הניסיון כאן משחק תפקיד חשוב ביותר.
  • ספר כלבים: החשיבות בטיפול בבית הלקוח לכלב חשובה ביותר, הבית שלכם והקרבה אליכם מקנה לכלב ביטחון ורוגע שהוא לא יוכל לקבל במקום אחר, לכן אנו בצוות האמבטיה נשלח אלכם את ספר הכלבים עד לפתח ביתכם ובכך נוכל להעניק לכלב את השקט והרוגע שכל כך חשובים לו.
  • צריכים ספר כלבים מקצועי? האמבטיה היא מספרת כלבים ניידת הבאה עד לבית הלקוח, הצוות בה הוא מקצועי וקבוע, הציוד בה הוא ייעודי לכלבים, והלקוחות יוצאים ממנה מרוצים, מבושמים ומטופחים.
לקביעת טיפול עם ספר כלבים מקצועי לחץ כאן