איך בוחרים ספר כלבים?

הקיץ הגיע ואיתו השאלה הקשה… מה עושים עם הכלב? הפרווה שלו מחממת מידי ויש נשירה, כולם יודעים שצריך ספר כלבים, אבל איך בוחרים ספר כלבים?

תמיד אני נזכר שכאשר הייתי בן 18 ראיתי ספר כלבים שהגיע לטיפול והוא ממש התקשה לא היה לו את הציוד המתאים והכלב נראה סובל בזמן הטיפול במקום להנות ממנו וכאשר ספר הכלבים סיים את העבודה הכלב היה נראה כמו אחרי טראומה קשה ולא כמו שהבעלים של הכלב דמינו את הטיפול… זה מה שדחף אותי לתחום, להגיע לכל בית בארץ ולספק לחיית המחמד לכם תספורת מקצועית מושלמת וטיפול טיפוח לפרווה ולעור חיית המחמד שלכם.  מספרות כלבים צצות כפטריות לאחר הגשם ואתם, כבעלי חיות מחמד מסורים מתלבטים איך לבחור את המספרה המושלמת לטיפול ושתעניק את השירות המיטבי לידידכם הנאמן.

במאמר הבא נציג לכם מספר טיפים חשובים לבחירה של מספרת כלבים:
מיקום המספרה: יש חברות רבות וכל אחת מספקת שרות באזור הקרוב אליה, אנו בחברת האמבטיה, רשת מספרות כלבים ניידת מספקים שרות לרוב חלקי הארץ, יש לנו צי ניידות שירות שמגיע עם ציוד מתקדם לבית הלקוח ודואג לתת את הטיפול המושלם בסביבה הטבעית של הכלב שלכם (אחד הדברים החשובים בטיפול כדי שהכלב ישאר רגוע בזמן הטיפול ויתן לצוות את הזמן כדי לספק טיפול מושלם.
סל טיפולים: ספר כלבים מקצועי, מיומן וותיק יציע לכם סל טיפולים המתאים לכלבכם בהתאם לסוג הפרווה וסוג הכלב (מעבר לתספורת). בין הטיפולים השכיחים והחשובים ניתן למצוא את הטיפולים הבאים: גילוח פרווה, טיפול בפרעושים ו/או קרציות, הברשה, פתיחת קשרים, רחיצה יסודית, ניקוי אוזניים, גזיזת ציפורניים ועוד…
מגוון ואיכות הציוד: מספרת כלבים חייבת להחזיק ברשותה את הציוד המתקדם והמוביל בתחום, ניתן לשאול לגבי סוגי המכשירים והמכונות שמספרת הכלבים מחזיקה ברשותה ולהשוות בין אחת לשניה, כמו כן יש לקחת בחשבון שיש להם את החומרים המתאימים מבחינת הטיפוח (שמפו נגד פרעושים או לפרווה רכה וכ'ו).
מחירים: טווח המחירים כל מספרת כלבים מציע מחירים שונים לטיפולים שונים, חשוב לזכור שהטיפול הזול הוא בדרך כלל טיפול ע"י אדם ללא ניסיון וציוד מתאים, התחום של מספרות הכלבים פרוץ וכל ילד עם מכונת תספורת יכול קראו לעצמו ספר כלבים ולגרום נזקים לפרוות חית המחמד שלכם, לכן אנו ממליצים לכם לא לבחור לפי המחיר אלא לפי המלצות ניסיון וותק בתחום.

חשוב לציין את הזמינות והנוחות של מספרת כלבים ניידת שכן היא חוסכת לכם זמן יקר, ומעניקה טיפול פרטני לכלב שלכם בלבד ללא טיפול בו-זמנית בכלבים נוספים ובסביבה הטבעית והמוכרת לו.

נשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה צוות האמבטיה רחצת כלבים מקצועית לחיית המחמד שלכם.