תספורת לכלב

איך לבחור תספורת מתאימה לכלב?

רשת האמבטיה מספרת כלבים ניידת, כחברה הגדולה והמובילה בתחום טיפוח חיות המחמד, אנו פוגשים הרבה מהלקוחות שלנו חושבים על עיצוב המראה הסופי של הכלב לאחר התספורת של ספר הכלבים.
חשוב לנו להדגיש שעיצוב המראה הסופי יכול לבוא לידי ביטוי גם בגזירה מינימלית במספריים (ע״י גזירת קצוות) דבר הנותן לכלב תספורת אסתטית, ומונעת מחיית המחמד לאסוף לכלוכים מהרחוב לבית (שנדבק על הפרווה). התספורת מסייעת לשיער לצמוח בצורה בריאה וטובה יותר.

כאשר ספר הכלבים מגיע אליכם לבית, הוא יתייעץ וייעץ לכם לגבי בחירת התספורת המתאימה והנכונה ביותר לחיית המחמד שלכם, אחד הדברים שספר הכלבים לוקח בחשבון (וחשוב שתקפידו על זה מול כל ספר כלבים) היא היכולת ורצון הלקוח לקחת חלק בטיפוח הכלב (ישנם תספורות שמצריכות טיפולים תקופתיים קרובים יותר) וזה משפיע באופן ישיר על הביקור של ספר הכלבים.
למשל:
בחירת תספורת ארוכה ומפונפנת תהיה רלוונטית רק במידה ובעלי הכלב יכולים לתחזק את הפרווה, על ידי בהברשה בבית, או להגיע באופן קבוע ובתדירות גבוהה למספרה להברשה פרוות הכלב.
ללא הברשה יומיומית, הכלב יסבול מקשרים, אשר הם יגרמו לכאב מיותר ומציקים לכלב כיוון שהם מושכים את העור בעת תנועה ומהווים סבל תמידי עבורו (גם תוך כדי פעולה פשוטה כגון הליכה, ישיבה וכד’) וגם בטיפול פתיחת הקשרים במספרה!
גם אם ספר הכלבים מיומן ומקצועי ביותר והוא יעשה את הטיפול לא כל כלב יכול לעמוד על שולחן הטיפולים ולשלם את המחיר על חוסר ההברשה של בעליו!
ולכן כלב שאינו מוברש באופן יום יומי, עדיף לספר קצר ככל הניתן (בהתחשב בתנאי המחיה ומזג האויר באותה תקופה).
תספורת קצרה תסייע גם לכלב וגם לבעליו שלא להשקיע מזמנם הפנוי על בסיס לסרוק יומיומי של חיית המחמד.

במאמר הבאה נמשיך לתת מידע שיסייע לכם להבין עוד כמה פרטים לגבי פרוות הכלב, ונתן פרטים על תספורת לכלבים, בעלי שיער שאינו נושר.

האמבטיה, מספרת כלבים ניידת, ספר כלבים, ספר כלבים בבית הלקוח, טיפוח לכלב.

האמבטיה ספר כלבים עד בית הלקוח.

1700-700-456

‏http://www.hambatia.co.il