ריח רע מהכלב

ריח רע מהכלב? רוצים לדעת מה הסיבה? רוצים לטפל ולהפסיק לסבול?

האמבטיה, מספרת כלבים ניידת.
כרשת מספרת כלבים הגדולה והמובילה בארץ, חשוב לנו לשתף את הלקוחות שלנו במידע שיכול לסייע להם להבין מעט על עולם טיפוח הכלבים.

במאמר הבא נציין מספר נקודות שכדי לזכור אותם כדי לספק לכם ולכלבכם, חיים נוחים וקלים יותר.

1. הגורם העיקרי לריח רע מפרוות הכלב, הינו שומן המופרש מהעור הכלב שנדבק ומתחבר אל השערות המתות. לכן הרגע שנסיר את השיער המת, אפשר להגיד שעשינו צעד משמעותי שיסייע לנו להעלים לגמרי את הריח הנודף מהכלב.
2. ישנם כלבים שידועים כבעלי עור רגיש/אלרגיים לכלבים כאילו אנו נמליץ שלא לדלל, ולגלח קצר מידי, לא לבשם, ונתאים להם תספורת מתאימה כדי למנוע מהם סבל מיותר וגירוי לעור הכלב.
3. לכלבים כאליו (לפי סעיף 2) אנו צריכים להתאים טיפול בתדירות של פעם בחודשיים/לשלושה. הטיפול עצמו מוריד עד 98% מהנשירה! יחד עם זאת עדיין צריך להבריש את הכלב (לאחר הטיפול בתדירות של פעמיים שלוש בשבוע) על מנת לשמור על יעילותו. (במידה ותהיו צריכים טיפול כזה לכלב, אני נספק בזמן הטיפול הסבר רלוונטי לפי סוג הכלב שיסייע לכם בהמשך הטיפול).
חשוב לזכור שענף מספרות הכלבים הינו מקום פרוץ ושכל אחד יכול לבוא עם מכונה ולפתוח לעצמו ״מספרת כלבים״. לפני שאתם לוקחים את כלבכם לטיפול, אני ממליצים לכם לברר לגבי המלצות וותק של ספר הכלבים, בנוסף כדאי לזכור שאת הכלב כדאי לספר בסביבה הטבעית והמוכרת לו, ושהעבודה תתבצע ע״י אדם שעוסק רק בתספורת כלבים (ברגע שיש בעל עסק לממכר מוצרים ומידי פעם הוא מספר כלבים, רמת המקצוענות שלו והידע שלו פוחתים, וברגע שנקבל טיפול לא מותאם יכול להיגרם לכלב שלכם נזק וסבל מיותר)
צוות האמבטיה מספרת כלבים ניידת, מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לספק לכם פרטים על מגוון טיפולים המתאימים בדיוק לסוג הכלב שלכם ואצלם בבית בזמנים המתאימים לכם.
לפרטים: 1700-700-456 .האמבטיה.

האמבטיה דף הבית