טיפים לרחצת כלבים

  • טיפים לרחצת כלבים.

כחלק מהשרות שאנו מספקים ללקוחות, חשוב לנו גם לתת דגשים חשובים ללקוחות כדי שיוכלו לשמור על טיפוח פרוות הכלב ברמה הגבוהה ביותר.

מצורפים מספר כללים חשובים להקפדה בזמן המקלחת לכלב:
1. חובה להשתמש אך ורק שמפו ייעודי לכלבים אחרת נגרום נזק לפרוות הכלב.
2. במידה ואתם רוחצים את הכלב יותר מפעם בארבעה חמישה חודשים מומלץ להשתמש גם במרכך אשר מותאם לפרוות הכלבים לצורך שמירת הפרווה ולהחזיר לחות והזנה לעור הכלב.
3. אם רוחצים אחת לשלושה חודשים ומעלה אנו ממליצים להשתמש במרכך ושמפו המיועדים לשימוש יומיומי. יש קושי מסויים למצוא מוצרים מותאמים בחנויות לציוד בעלי חיים ולכן שימו לב שרכשתם מוצר מתאים. מומלץ לברר איתו (ניתן גם טלפונית, ונמליץ לכם על שמפו ומרכך מתאימים במידה ולא רכשתם אותם כבר מניידת הטיפולים שלנו).

חשוב להבדיל בין פרוות הכלבים לפני שאנו מתחילים בטיפול, למשל: כלב שאינו נשיר חייב לעבור לפני הרחצה טיפול של הברשה והתרת קשרים מלאה, מפני שהרחצה – שילוב המים, הסבון והייבוש על קשר גורם להידוקו עד חוסר יכולת לפתוח אותו אחר כך בהברשה רגילה או בכלל ולכן חובה לדעת מה מותר ומה אסור בטיפול טיפוח לכלבים, (טיפול לא נכון יכול לגרום ונזקים בלתי הפיכים).

בנוסף חשוב לדעת כי כלב בעל סוג פרווה נשיר חייב הברשה טובה לפני שאנו מעניקים לו אמבטיה טובה.
במידה ויש לכלבכם הרבה שיער שנושר ולא טיפלתם בו לפני המקלחת אנו למעשה נפסיד את התועלת שבטיפול, גם מבחינת הנקיון שאנו רוצים להעניק לכלב, וגם מבחינת טיפול בעור הכלב. (טיפול כזה אמור להפחית ריח רע, ואף תגרום לכלב להדיף ריח רע אף יותר מלפני הטיפול, קשה מאוד להפטר בצורה טובה משומן על העור כשהכלב מלא פרווה מתה).

האמבטיה מספרת כלבים ניידת, טיפול טיפוח לכלב, ספר כלבים עד הבית, הרשת הגדולה והמובילה לטיפולי טיפוח לכלבכם.