ספר כלבים

לספר את הכלב?/לא לספר את הכלב?

אחת השאלות שמעסיקות לא מעט את בעלי הכלבים… מצד אחד אנו רוצים שיהיה להם הכי טוב והכי נוח, מצד שני המראה שלהם בלי הפרווה לפעמי קצת מפריע לנו… אז למה בכלל לספר אותם?

‎חשוב לדעת שיש לתספורת יש מספר יתרונות:
* לכלבים בעלי פרווה ארוכה חם מאד בקיץ, ותספורת תקל עליהם, וגם תמנע מהם כל מיני מחלות עור שמתפתחות כתוצאה מהחום הכבד.
* יתרון נוסף- פרווה ארוכה מהווה מקום חם ונעים לטפילים כמו  פרעושים וקרציות, ולכן בכלב מסופר קל יותר לטפל, והטיפול אפקטיבי יותר.

‎בנוסף לכלבים עם פרווה ארוכה, לעיתים מתפתחים זיהומים באזור פי הטבעת, מאחר והצואה נדבקת לפרווה ולעיתים אף חוסמת את פי הטבעת ובמקום מתפתחות דלקות עור.

‎יש בעלי כלבים שחוששים שהכלב "יכנס לדכאון" בעקבות תספורת, אך מהר מאוד הם רואים את הכלב שלהם מאושר ומסתגל מהר מאד למראה החדש.
‎רשת האמבטיה תמיד משלבת יחד עם התספורת רחצה וטיפול נגד פרעושים וקרציות.

בכל מצב מומלץ להזמין בעל מקצוע שיבצע את התספורת, כל כלב צריך את היחס שלו, ואת התספורת המתאימה לו, לספר כלבים מקצועי ואמין יש את הציוד המתאים ביותר לביצוע העבודה ויש לו את המיומנות לבצע עבודה ״נקיה״ ולהשאיר את הכלב ללא פציעות מיותרות לאחר התספורת.

ענף ספרות הכלבים הינו תחום פרוץ לצערנו, וכל ״ילד״ שלוקח מכונת תספורת, יכול לכנות את עצמו ״ספר כלבים״.
השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא 1. מה הניסיון של ספר הכלבים?
2. איזה גוף עומד מאחורי הספר במידה ונגרם נזק לכלב?
3. האם ספר הכלבים עוסק רק בטיפוח הכלבים או שזה עבודה משנית שלו (יש המון חנויות שמוכרות מזון לכלבים ו״על הדרך״ הם גם מספרים).
4. זמינות ושרות בבית הלקוח, לכלבים נוח יותר בסביבה הטבעית שלהם, לכן אנו רכשנו צי ניידות טיפול שמוכנות לעבודה עם הציוד המתקדם והמוביל ביותר בעולם.
5. תדרשו המלצות מלקוחות, השם של העסק חייב ללכת לפניו, אם יש תלונות על ספר הכלבים אז לא ניגש אליו לקבל הצעה.

האמבטיה מספרת כלבים ניידת, רשת מספרת כלבים הגדולה והמקצועית בארץ.