מספרת כלבים, תספורת כלבים, טיפוח לכלב.

PDF הדפסה

מספרת כלבים ניידת, שרות ומקצעיות מבית האמבטיה.

אם הכלב שלכם חייב פינוק, וממש לא מתחשק לכם לנסוע איתו עד למספרת כלבים, במידה ואתם חוששים מטיפול לא מקצועי של ספר כלבים שיגרום לנזק יותר מאשר תועלת, האמבטיה - מספרת כלבים ניידת.

 בדיוק בשביל זה אנו כאן האמבטיה. חברת האמבטיה היא החברה המובילה ומקצועיות בתחום מספרות הכלבים, אצלנו הניסיון באמת עושה את ההבדל!! וכמובן שאנחנו נגיע עד אליכם ולא אתם למספרה.

אנחנו מספקים טיפולי תספורת וטיפוחי שיער לכלבים הכוללים תספורת/ הברשות, רחצה, טיפול נגד קרציות ופרעושים, ניקוי אוזניים גזיזת ציפורניים במידת הצורך

למה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

לכל כלב נושרת הפרווה, הציפורניים שלהם גדלות והם צריכים טיפוח (בדיוק כמו בני האדם). כדי לשמור על בריאותם ועל רווחתם אנו חייבים לשמור על ניקיונם ולספר אותם מעת לעת, בייחוד בעונות הקיץ (הפרווה מחממת אותם ומגינה על גופם בחורף אולם בקיץ המצב שונה).
ספר כלבים לא מיומן או טיפול לא מקצועי בכלב עלול להשאיר בזיכרונו חוויה לא נעימה ואף לגרום לנזק לפרוות הכלב . לכן אנו בצוות האמבטיה, מספרת כלבים ניידת, נספק לכם את כל מה שצריך כדי שהכלב שלכם יצא מסופר נקי ומטופח לאורך זמן.
הצוות של מספרת הכלבים, הוא בעל גישה אוהבת ביותר לכלבים, אנו מקפידים על יצירת קשר של אמון עם הכלב ורק אחר כך מתחילים בטיפול המטפח והמפנק. במהלך הרחצה והתספורת אנו מקפידים לטפל בכלב בעדינות, כדי לצור אצלו רישום של חויה טובה, אנו מאמינים בטיפול אישי ולתת לכל לקוח את הזמן והשרות הטוב ביותר כדי שגם אתם וגם הכלב, תצאו מרוצים.

השירות שלנו: מספרת כלבים ניידת האמבטיה.

מספרת כלבים ניידת האמבטיה, אנו מספקים את השרותים שלנו בבית הלקוח, אנו מגיעים עם ניידת השרות שלנו עד לפתח ביתכם ומספקת רחצה יסודית לכלבים, תספורת מרעננת וחיטוי מפני טפילים. כמובן תוכלו לבחור את הטיפול בזמן ובשעה במתאימה לכם.

מה עוד באמבטיה מספרת כלבים ניידת?

בניידות השרות ישנו מגוון של מוצרים לטיפוח הכלב במחירים אטרקטיביים. בין השאר תמצאו אצלנו: אמפולות לטיפול בקרציות ובפרעושים, תכשירים להדברה סביבתית, לניקוי חלל הפה שלו ולריח טוב מן הפה, קולרים נגד קרציות, אמפולות, חטיפים ועוד...

מספרת כלבים ניידת, לצוות האמבטיה יש ניסיון של שנים, ואהבה גדולה לכלבים, הם ישמחו לייעץ לכם בכל שאלה מקצועית.

אזורי שרות של מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

מספרת כלבים ניידת,  קיום אנו נותנים שרות החל מזיכרון יעקב והסביבה שבצפון, כל יישובי השרון והמרכז חבל מודיעין השפלה ועד אשדוד בדרום. אנו דואגים לגדול ולהתפתח ובכך להגיע לעוד ועוד איזורים חדשים בארץ.

הטיפולים שאנו מעניקים לכלבכם הוא מקצועי ואמין ברמה הגבוהה ביותר בארץ אך חשוב להדגיש כי הטיפול אינו רפואי ואינו מחליף וטרינר, אנו דואגים לטיפוח ולניקיון יש לנו צוות מנוסה שיוכל לייעץ לכם ולהתריע על כל בעיה (במידה והוא יאתר אותה) אך אנו לא מתיימרים להחליף טיפול רפואי.

ליצירת קשר וקביעת טיפול ולכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך לחיצה על הקישור לחץ כאן ליצירת קשר . נשמח לשרת ולהיות בקשר לכל שאלה או בעיה מספרת כלבים ניידת "האמבטיה".