הפרעושים הם חרקים וטפילים. הם טפילים כי הם חיים על חיות וניזונים מהדם שלהם. כל סוג של פרעוש חי על חשבון פונדקאי כלשהו – כלבים וחתולים בעיקר אך גם עופות ובני אדם. הפרעושים הקופצניים משתמשים בגפי הפה הדוקר שלהם כדי לחדור את העור ולמצוץ דם. הם מגרדים, מטרידים וקשה להיפטר מהם. 

כחלק מהשרות שאנו מספקים ללקוחות, חשוב לנו גם לתת דגשים חשובים ללקוחות כדי שיוכלו לשמור על טיפוח פרוות הכלב ברמה הגבוהה ביותר.

לקוחות רבים פונים אלינו בשאלות שונות ואנו תמיד משתדלים לספק להם את המענה המהיר והמקצועי ביותר, אחת השאלות שחוזרות אצל לקוחות חדשים שלנו הוא: "הפחד של הכלב מהטיפול, ובחירת ספר כלבים״.

הרבה פעמים אנו מעוניינים "לחסוך״ בהוצאות ובוחרים לסדר את הכל לבד… זה לא תמיד נכון ולא תמיד חכם אבל לכל מי שבאמת מוכן להתחבר לתהליך ויש לו זמן פנוי, מוזמן לעבור על המאמר שכתבנו.

לספר את הכלב?/לא לספר את הכלב?

אחת השאלות שמעסיקות לא מעט את בעלי הכלבים… מצד אחד אנו רוצים שיהיה להם הכי טוב והכי נוח, מצד שני המראה שלהם בלי הפרווה לפעמי קצת מפריע לנו… אז למה בכלל לספר אותם?

כל כמה זמן צריך לעשות לכלב מקלחת טובה?

האם הכלבים שלנו גם צריכים מקלחות תכופות, ממש כמונו בני האדם? האם צריך לחשב את זה לפי סוג הכלב/סוג הפרווה של הכלב?

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il