מספרת כלבים - האמבטיה

האמבטיה היא מספרת כלבים מנוסה ומקצועית שהוקמה לפני יותר מחמש עשרה שנה בעקבות טיול באוסטרליה, שם נחשפנו לרעיון של תפיסת האסטתיקה של חיות הבית, ולציוד הייעודי והמיוחד לטיפוח הכלב. אנו מביאים משם גם את שיטות העבודה העדכניות של מספרת כלבים מקצועית הבאה עד לבית הלקוח. למדנו כי מספרת כלבים איננה רק מקום לתספורת או לרחצה, אלא מרכז טיפוח חשוב בחיי הכלב ובתרבות האסתטית שלנו.

מספרת נייחות

בנוסף לצי המספרות הניידות שלנו רשת האמבטיה מפעילה מספרות כלבים נייחות כדי להעניק לכם את החופש לבחור איך תרצו להנות מהשרות המעולה שלנו.

מספרת כלבים – לשם מה?

טיפוח הכלב חשוב לקשר ביניכם ובין חיית המחמד שלכם או הכלב ששומר עליכם. כאשר הכלב שלכם אינו נקי, אתם ממעיטים ללטף אותו ולאהוב אותו. מספרת כלבים נועדה לתת לכלב שלכם את מה שקשה לכם או אינכם יכולים לספק לו בבית. לאחר טיפול באמבטיה – מספרת כלבים מקצועית - תוכלו לבטא הרבה יותר אהבה וקִרבה כלפי הכלב שלכם. מספרת כלבים האמבטיה מעמידה לרשותכם את כל מה שצריכים הכלבים ובעליהם.

הגעה עד לבית הלקוח

אנחנו מגיעים לכל יישובי השרון והמרכז והשפלה מזיכרון יעקב בצפון ועד לאשקלון וקרית מלאכי בדרום חבל מודיעין ועמק חפר. ברור שאנו מכסים יישובים כמו תל אביב, רמת גן, כפר סבא, הוד השרון, רעננה, נתניה, פתח תקווה, ועוד.

רחצה לכלב

אנו יודעים כי קשה לרחוץ את הכלב כיאות בבית שבו האמבטיה נועדה לבני אדם. במקרים רבים הכלב משתולל בחדר הרחצה בבית, ובכלל זה פחות אסתטי. מספרת כלבים המקצועית שלנו מחלצת מן הכלב התנהגות טובה ורגועה המאפשרת לנקות אותו ביסודיות. כן, אנחנו מנקים לו גם את האזניים וקוצצים לו את הציפרניים.

חיטוי נגד קרציות ופרעושים

כחלק מהטיפול כל כלב שמטופל במספרות הכלבים שלנו עובר טיפול נגד קרציות ופרעושים, אנחנו משתמשים בתכשירים מעולים של החברות המובילות בעולם. באמצעות רכיב פעיל נגד קרציות ופרעושים הקוטל גם את בייצי הטפילים,כמובן שאין חשש לבריאות ילדכם חומרי ההדברה שלנו מכילים מרכיבים טבעיים בלבד.

תספורת ייעודית לכלבים

לרוב הכלבים יש פרווה המשירה המון שיער, בייחוד בעונות המעבר. לכלבים אחרים כמו פודל למשל, יש שיער הגדל בלי סוף אם לא מספרים אותו. הצוות של מספרת כלבים מקצועית יודע להתאים את התספורת לגזע הכלב, להסיר פרווה מתה, להתיר קשרים, לסרק ולגזור מבלי לפצוע. התספורת מסבה לכלב הרגשה אוורירית וחופשית, וכן מפחיתה את הנשירה במידה ניכרת, דבר התורם לניקיון הבית שלכם.

ייחודה של מספרת כלבים האמבטיה

האמבטיה איננה רק מספרת כלבים. היא מרכז טיפוח וטיפול לכלב שלכם. למה? מספרת כלבים זאת מחזיקה צוות ותיק ומנוסה, אוהב כלבים ובעל ידע הנוגע לטיפול בהם. אנו מקפידים לתת שירות מפנק שמשאיר רושם טוב על חיית המחמד שלכם, טיפול עדין וללא פציעות. אנו יודעים כי מספרת כלבים צריכה להיות ידידותית מאוד לחיית המחמד שלכם, כדי שהחיה תשתף פעולה עם הספר וגם תיהנה מהפינוק. לכן עוד לפני כל פעולה אנו יוצרים קשר עם החיה שלכם בטכניקה של התניה חיובית.

מספרת כלבים לטיפוח הכלב בכל עת

מספרת כלבים האמבטיה מספקים לכם מוצרים לטיפול מונע כדי שתוכלו להוסיף ולטפח את הכלב לאחר הפרידה מאיתנו. בין מוצרי הטיפוח תמצאו תכשירים לניקיון חלל הפה, להלבנת השיניים, קולרים מיוחדים נגד קרציות, חטיפים ועוד מוצרים חיוניים במחירי היבואן.

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il