המלצות

תודה לצוות האמבטיה שכל פעם מגיעים אלנו לבית גם כאשר אני לא נמצא בו ודואגים לטיפול המקצועי ביותר לכלב שלי, מספיק לראות את פלוטו (הכלב שלי) כאשר הוא רק מריח את המטפל מגיע לאזור הבית ואת השמחה שלו והרוגע בזמן האמטיה והתספורת כדי להבין שיש לי עסק עם מקצוענים, תודה ענקתי ותמשיכו להיות מה שאתם בשבילי (הכי טובים).

שנים שאני לקוח קבוע של האמבטיה, ואני חייב לציין שבכל הפעמים שפניתי תמיד קיבלתי את היחס ואת השרות המקצועי ביותר, שמי איריס ואני בעלת 3 כלבי זאב, ואני ממליצה בחוץ על האמבטיה, פניתי לראשונה בשנת 2007 לאחר טיפול לא נכון בכלב שלי מצד אחת המספרות, חששתי מאוד לפני כי כבר נפלתי לפני אבל מסתבר שהניסיון באמת עושה את ההבדל.

אם הכלבים היו יכולים לדבר... הגעתי בגלל המלצה של שכן ונשארתי בזכות הטיפול, הזמנתי אותכם אליי הבית השעות הבוקר ולא יכולתי היות בטיפול, הכלב שלי נחשב לתוקפני במיוחד והזהרתי אותכם מראש ואמרתם לי שתדעו איך להתנהג איתו, ואכן הגעתם וכאשר חזרתי הביתה קיבלתי כלב "חדש" הבן שלי היה בהלם ולא הפסיק להלל את את הצוות, תודה רבה ושאפו ענק.

לצוות האמבטיה תודה. לפני כמה חודשים הבאתי הביתה כלב מתנו לחיות לחיות, יצרתי קשר כי הבנתי שאתם מספקים להם שרות ללא עלות ורציתי לתגמל אותכם על כך... בוני (הכלבלב שלי) חושש מאוד מזרים וגם אני חששתי מהטיפול, הופתעתי מרמת הזמינות השירות והטיפול המקצועי, רואים שאתם באמת אוהבים את מה שאתם עושים, בוני ואני יודעים לאן לפנות בפעם הבאה שנרצה לקבל טיפול מפנק ומקצועי.

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il