תספורת לכלב ותרבות הטיפוח של חיות הבית

תספורת לכלב? כבר מזמן לא מדובר רק בתספורת אלא בטיפוח מקיף. המגמה הזאת התפתחה כבר לפני שנים בארצות הברית ואירופה, ועכשיו היא נראית גם בישראל. מדובר בתפיסתה של חיית המחמד שלנו כייצור מכובד ותקשורתי. ההתיייחסות שלנו אל הכלב משפיעה על בריאותו ועל יחסינו איתו. טיפוחו של הכלב תורם לאיכות החיים שלנו, מוסיף רבות לרווחתו של הכלב, ופועל לטובת האסתטיקה בבית.

כאשר הכלב שלך מטופח ונקי, הדבר מחזק את הקשר שלך איתו. אפשר  ללטף אותו בכייף וגם לאפשר לילדיך לחבור אליו וליהנות מן הקשר איתו, אשר תורם להתפתחותם הרגשית ולהעצמתם של הילדים.

בדיקה ורחצה לפני תספורת לכלב

אל תדאג, אנו מיומנים ביצירת קשר עם הכלב שלך עד כי הוא מרגיש נוח איתנו - צוות האמבטיה הוא מיומן, מקצועי ואוהב כלבים. עוד לפני הרחצה אנו בודקים את עורו ומוודאים שאין לו פצעים, דלקות או גידולים על העור. אם יש משהו – נגיד לך.

בעת הרחצה אנחנו משתמשים בסבון קוטל פרעושים וקרציות. אם לכלב שלך יש עור רגיש אנו רוחצים אותו בסבון היפו אלרגני רפואי המועשר בשמן עץ התה המרגיע את העור, מונע גירוד ופועל נגד קשקשים. אנו משתמשים רק במוצרים שעברו את הפיקוח הווטרינרי ובמותגים מובילים בתחום טיפוח הכלב.

טיפוח עם תספורת לכלב

בעת תספורת לכלב אנו מתאימים את התספורת לסוג הכלב. ברוב סוגי הכלבים - בהם סמוויד, אסקי סיבירי, זאב לבן, אקיטה ועוד - יש פרווה (לעומת שיער אשר נמצא במינים אחרים של כלבים כמו פודל). מתחת לפרווה הנראית לעין יש פרווה מתה ואת זאת אנו מסירים באמצעות ציוד חדיש מארה"ב השולף את הפרווה המתה (זאת שעתידה לנשור) בנעימות בלי תער או מספריים. אנו מסרקים את הכלב ומתירים קשרים בפרווה שלו. בכלבים בעלי שיער אנחנו עושים גם תספורת לכלב. בכל מקרה, אנו מנקים את כפות הרגליים של הכלב, ובעת תספורת לכלב מגלחים שיער מכפות הרגליים ומן המפשעות. אחת מפעולות הניקיון היא ניקוז הבלוטה האנאלית של כלבך – אם צריך.

תספורת לכלב – פינוק

הטיפול הכולל תספורת לכלב ורחצה מסב לכלב הרגשה נעימה ביותר. עתה כשהוא נקי ושמח, הוא מקבל יותר פינוק וליטוף, וגם מחזיר לך אהבה.

מומלץ לחזור על תספורת לכלב ועל הטיפול כולו אחת לארבעה עד 12 שבועות. וכן, אפשר להתחיל א שגרת הטיפוח מגיל צעיר, בעוד הכלב הוא גור.

תספורת לכלב על ידי האמבטיה

צוות האמבטיה הוא בעל מחויבות לכלבך. אנו שואפים להביא את בשורת הטיפוח וההתייחסות המכבדת לכלב אל הקהילה כולה. לרווחת הכלבים אנו מתנדבים באירועי האימוץ של SOS וכן מספקים בהתנדבות תספורת לכלב עזוב בכלבּיות.

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il