מספרת כלבים ניידת האמבטיה

אם הכלב שלכם משווע לפינוק, אם ממש לא מתחשק לו לנסוע עד למספרת כלבים, אם אתם חוששים מטיפול לא מקצועי, האמבטיה - מספרת כלבים ניידת – באה לענות על הצרכים האלה וגם... באה עד אליכם. אנחנו מספקים טיפול מטפח לכלבים הכולל רחצה, טיפול נגד קרציות ופרעושים, וכמובן תספורת מקצועית ללא פציעות.

למה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

כלבים משירים שיער, הציפרניים שלהם גדלות והם צריכים טיפוח. כדי לשמור על בריאותם ועל רווחתם יש לשמור על ניקיונם ואף לספר אותם מעת לעת, בייחוד אם חם להם והם שעירים. טיפול לא מקצועי בכלב עלול להשאיר בזיכרונו חוויה לא נעימה. לכן צוות האמבטיה - מספרת כלבים ניידת – הוא בעל גישה אוהדת ביותר לכלבים. אנו מקפידים על יצירת קשר של אמון עם הכלב ורק אחר כך מתחילים בטיפול המטפח והמפנק. במהלך הרחצה והתספורת אנו מקפידים לטפל בכלב בעדינות, כדי שלא יכאב לו ולא ייפצע.

מה עושה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מספקת רחצה יסודית, תספורת מרעננת וחיטוי מפני טפילים. כמובן תוכלו לבחור את הטיפול הרצוי לכם. למשל, תוכלו להזמין רחצה להיום ותספורת ליום אחר.

מה עוד באמבטיה של מספרת כלבים ניידת ?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מביאה עִמה ניסיון, אהבה גדולה לכלבים, המון המלצות וגם מוצרים לטיפוח הכלב במחירים אטרקטיביים. בין השאר תמצאו אצלנו מוצרי טיפוח, אמפולות לטיפול בקרציות ובפרעושים, תכשירים להלבנת שיני הכלב, לניקוי חלל הפה שלו ולריח טוב מן הפה, קולרים נגד קרציות, חטיפים ועוד.

עד לאן מגיעה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מגיעה עד לזיכרון יעקב בצפון, לכל יישובי השרון המרכז והשפלה כולל פתח תקווה והיישובים מִמזרחה, וכן מגיעה עד לאשקלון וקרית מלאכי בדרום עמק חפר חבל מודיעין ועוד...

הטיפול שלנו הוא מצוין אך אינו רפואי ואינו מחליף וטרינר.

אנא צרו קשר עכשיו להמשך פרטים ולשמחת הכלב... במספרת כלבים ניידת

 


שיתופי פעולה: דרור קופל - רשוי עסק

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il