האמבטיה רשת מספרות כלבים מפעילה מספרות ניידות ונייחות בפריסה רחבה- אהבה לכלבים ומקצועיות תמיד היו לנגד עיננו הרשת חרתה על דגלה כי החומר האנושי חייב להיות ערך עליון  ולכן ספרי הכלבים שלנו עוברים הכשרה ומבחנים קפדניים

  • ספר כלבים צריך להיות מנוסה מאוד ועם זה עדכני בכל הנוגע לטיפוח הכלב, שכן חידושי הטכנולוגיה מגיעים גם לתחום הציוד לטיפול בכלבים ולטכניקות העבודה איתם.
  • ספר כלבים מקצועי מחזיק בידע הנדרש לטיפול בכלב, יודע להבחין בין פרווה ובין שיער, להתיר קשרים, לסרק, להסיר פרווה מתה ולהשתמש במכשירים מתוך שמירה על הגיינה ובטיחות מרבית.
  • ספר כלבים לא אמור רק לספר את הכלב, אלא לתת לו רחצה יסודית הכוללת ניקוי אזניים וגזיזת ציפרניים, חיטוי נגד טפילים בחומרים יעילים וטיפול מיטיב לעור שלו.
  • ספר כלבים מקצועי יכול גם לספק לכם מידע הנוגע לטיפוח הכלב.
  • ספר כלבים צריך לדעת להתחבב על הכלב במהירות. הוא נוסך בו הרגשת ביטחון ומביא  אותו לשיתוף פעולה מתוך אהדה והתניה חיובית. הכלב הרגוע יכול לקבל את הטיפול וליהנות מחיטוי המסייע רבות לבריאותו.
  • ספר כלבים המספק טיפול מטפח מקצועי מסב נחת גם לך, בעל הכלב. עכשיו אפשר ללטף את הכלב בכייף, ולאפשר קשר וקִרבה בין הכלב ובין הילדים בבית.
  • רוצים ספר כלבים בעל כל המיומנויות האלה? האמבטיה היא מספרת כלבים ניידת הבאה עד לבית הלקוח, הצוות בה הוא מקצועי וקבוע, הציוד בה הוא ייעודי לכלבים, והלקוחות יוצאים ממנה מרוצים, מבושמים ומטופחים.

לקביעת טיפול עם ספר כלבים מיומן צור קשר

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il