למה להזמין טיפול לכלב גם בחורף

טיפול בכלבים, ״למה להזמין טיפול לכלב גם בחורף? הרי הרעיון של התספורת הוא רק כדי שהכלב לא יסבול מחום…״

מידי יום אנו שומעים את השאלה הזו, וחבל שאנשים פשוט לא מודעים למשמעות הטיפול בכלב, הכלב שלכם הוא בדיוק כמו על אחד ואחד מאיתנו, הוא יוצא החוצה רץ, משתולל, מתלכלך, ובדיוק כמו שכל אחד מאיתנו שומר על הגיינת הגוף שלו ודואג להתקלח ושמור על עור גופו ועל השיער שלו, כך עליינו לטפח את הכלב שלנו (לא כל יום אבל אחת לחודש פלוס מינוס).

הטיפול עצמו יגרום לפרוות הכלב להיות רכה יותר ונעימה יותר, בנוסף זה ירחיק ממנו טפילים וריחות לא נעימים.

ועכשיו כמה מילים על כלבים נשירים:

מה זה לכלב נשיר?

כלבים בעלי פרווה נשירה הם כלבים בעלי שתיים או שלוש שכבות פרווה צפופה, לכן אנו תמיד נמצא בבית את השיערות מפוזרות בכל מקום שהם נמצאים רוב הלקוחות מזמינים את ספר הכלבים בקיץ כדי לקצר את הפרווה כדי שהכלב לא יסבול מהחום (רוב הלקוחות חושבים שהתספורת תגרום לכך שהפוורה לא תנשר בהמשך נסביר גם על כך), יחד עם זאת יש לקוחות אשר מעוניינים לקבל טיפול גם בחורף, הרעיון שעומד מאחורי טיפול החורף מלבד המראה הוא טיפוח הפרווה של חיית המחמד שלנו, בדיוק כמו שאנו דואגים ללכת למספרה ולהתקלח כך גם הכלב שלנו זקוק לטיפול טיפוח לפרווה שלו, הטיפוח מונע ריחות לא נעימים, ושומר על ההגייניה האישית שלו.

האמבטיה רשת מספרות כלבים ניידת המובילה בישראל, רוצה שנגיע אליך ונספק טיפול טיפוח הכולל רחצה לכלב פלוס תספורת (במידת הצורך), אם כן אז אתם מוזמנים ליצור קשר

אולי יעניין אתכם גם ?

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו
tipulim

האמבטיה בקהילה

האמבטיה שמה לנגד עיניה את הנתינה לקהילה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השרות שלנו. אנו מגיעים לימיי אימוץ ומטפלים בכלבי הכלביות בנוסף אנו מטפלים בכלבי הנחייה ובכלביהם של ניצולי השואה במחירי עלות.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

shirut

איזורי שרות

חברת האמבטיה, הינה הרשת מספרות הכלבים, הגדולה והותיקה ביותר בארץ, חברתנו מספקת שרותים בבתי הלקוח בפריסה רחבה. מאיזור זיכרון יעקב בצפון, גוש דן והשרון במרכז,אשדוד והסביבה בדרום וכן חבל מודיעין והשפלה.

לצפיה באיזורי הטיפול שלנו לחצו כאן!

keila

הטיפולים שלנו!

תספורות קצרות טיפוחים וכל כל מה שבינהם, מגוון של טיפולים מותאמים לכל כלב ולכל פרווה. אתם מזמנים להיכנס לקישור ולבחור את הטיפול המתאים ביותר לכלבכם.

לצפייה בכל הטיפולים לחצו כאן!


משפחת האמבטיה

הכירו את הצוות שלנו

© האמבטיה, שטיפה ומספרת כלבים ניידת | Design.Code.Honor by benjo.co.il